ליפטים

איך עובד ליפט לרכב?
אחת הטכנולוגיות הגדולות ביותר שנוצרו אי פעם באמצעות עיקרון פסקל, היא ליפט המכוניות ההידראוליות. זה התרחש בסביבות גילוי השקע ההידראולי זמן קצר לאחר שהמכר הידראולי זמין מסחרית. ליפט המכוניות ההידראוליות היוותה שיפור של השקע ההידראולי, והיא הכניסה את תעשיית הרכב בסערה לאחר שהיצרנים הבינו את שפע היישומים שלה.

ליפטים המכוניות ההידראוליות הפכו לאחד הכלים העיקריים המשמשים לא רק בייצור מכוניות אלא גם בתיקוני רכב. מרכזי שירות וכן בתי מלאכה עצמאיים לרכב החלו לרכוש מכונות משלהם. מכיוון שיצרני הרמת מכוניות הידראוליות ראו שהביקוש גדל, הם החלו ליצור מגוון גרסאות, שכל אחת מהן התייחסה לנושא מסוים בתהליך ייצור ותיקון הרכב.

סוגי ליפטים לרכב הידראוליות
עכשיו, אחרי שאתה מבין את היסודות של ליפט מכונית הידראולית ואיך זה עובד, הגיע הזמן לזהות את הסוגים השונים הקיימים. ישנם כיום שמונה סוגים של מעלית מכוניות הידראוליות הזמינים עבור יצרני רכב, בתי תיקונים, ואפילו חובבי מכוניות המעוניינים לעדכן את המוסך שלהם. אם אתה אחד מהם, ודא שאתה מכיר את התכונות של כל סוג כדי שתוכל לבצע רכישה קולית לפי בחירה. להלן כמה מן הנפוצים ביותר:

ליפט דו-פוסטית
מורכב משני מוטות עם זרועות באורך הנכון המתאים לכל חלל, מעלית מכונית זו היא הכי פחות יקרה, חסכונית ביותר והכי מועדפת מכל סוגי מעליות הרכב.

הרמת עמודות
יש לו עמודים נפרדים שניתן למקם כך שיתאימו ישירות לבסיס הגלגלים ברכב, זה מאפשר צדדיות רבה וניידות כאשר הם מוצבים כדי לתפקד בו זמנית ולתת לך את הנגישות שאתה צריך.

ליפט בשטח
מצמצם מאוד את מעגל המפנה של מפרץ השירות ומפחית נזקים ברכב ללא הודעות לפגיעת הדלתות. ליפטים תת קרקעיות הן גם ללא תחזוקה עם חיי שירות ארוכים במיוחד בהשוואה למעליות מעל הקרקע. כשקצה אחד תלוי על הרצפה, אתה יכול להשאיר את הרמת המכונית נמוכה על הרצפה כשלא משתמשים בה.

הרמת יישור גלגלים
ליפט זה נדרש להיות מדויקת במילימטר עם מחזורי עבודה גבוהים ויש לה מסלולי מסלול בהם מונעים רכבים לצורך שירות. מסלולי התצוגה מורכבים משולחנות סיבוב מיוחדים ולוחות החלקה כדי לאפשר לגלגלים להסתובב ללא התנגדות בתהליך יישור הגלגלים.

איזה סוג של ליפטים תצטרך לסדנה שלך, וודא כי תרכוש מעלית איכותית שעומדת במבחן הזמן. MAHA הינה יצרנית גרמנית מובילה וספקית של מעליות רכב והמקום המושלם להתחיל לחפש את המעלית שלך. למהא יש חנויות ומשרדים בניו זילנד, בריסביין, סידני, מלבורן ובאזורים אחרים באוסטרליה.