דיטיילינג לרכב

לצפות בכל מוצרי הדיטיילינג לחצו כאן – מוצרי דיטיילינג לרכב

Auto detailing – דיטיילינג לרכב הוא יותר מתהליך ניקוי כדי לגרום לרכב להראות טוב, אך גישה שיטתית המסייעת להאריך את חייו בשיטות ומוצרים המפחיתים אלמנטים סביבתיים מזיקים כמו לכלוך, שמש, חורפים קשים, תחזוקה מתאימה של כלי רכב בכדי לשמור על מבטם מבחוץ ומבפנים כאילו הגיעו מאולם התצוגה , מגדילים את ערך המכירה החוזרת שלהם. דיטיילינג דורש ידע בטכניקות מתאימות ושימוש בכלים ובמוצרים

דיטיילינג בדרך כלל מחולק לשתי קטגוריות: חוץ ופנים . ישנם מוצרים ושירותים המתמקדים בשני תחומים אלה באופן ספציפי.

CARTEC

דיטיילינג חיצוני כולל ניקוי, או שחזור מהמצב המקורי של משטח גימור המכונית , בדרך כלל צבע עם גימור מבריק, גימור כרום, חלונות, גלגלים וצמיגים, כמו גם רכיבים גלויים אחרים בחלק החיצוני של הרכב. . נעשה שימוש במגוון רחב של מוצרים וטכניקות בדיטיילינג, בהתבסס על סוג פני השטח של הרכב ומצבו, או על פי העדפות הלקוחות . המוצרים כוללים, אך אינם מוגבלים,: חומרי ניקוי, חומרים פעילי שטח, חומרי הסרת שומנים ללא חומצה , חומר להסרת זיהומים משטחיים מיקרו-מוטבעים בלתי נראים), שעווה, חבישות סיליקון ואינן סיליקון לחיפויי פלסטיק וצמיגים. הברקת תרכובות וליטושים לחידוש ושיפור רפלקטיביות גימור הצבע, כמו גם מגוון אפליקטורים, מברשות ומגבות ייבוש.

דיטיילינג פנים כולל ניקוי עמוק של כל תא הפנים. חללי הפנים של הרכב כגון ריפוד שטיחים סינתטיים, ויניל, עור, חומרים מרוכבים מסיבי פחמן, פלסטיק ואחרים, המחייבים שימוש במגוון טכניקות ומוצרי ניקוי. השואב הוא סטנדרטי וניתן להסיר כתמי ריפודים באמצעות ניקוי קיטור, כימיקלים נוזליים וקצף, כמו גם מברשות. ניתן לנקות פטריות או עובש הנפוצים במושבי עור ובדשבורד בעונה הגשומה בנוסף, חלק מהמשטחים הלא נקבוביים עשויים להיות מלוטשים.

top
error: כל הזכויות שמורות - אין להעתיק !
X
X
דילוג לתוכן